Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Who Wants To Be A Millionaire

Hrát
Hledáte způsoby, jak vydělat peníze, které nevyžadují obecné znalosti, pomoc přátel, dav nebo rozhodnutí učiněné hodem mincí? Společnost Big Time Gaming na tuto otázku možná odpověděla tím, že vyvinula automat založený na stejnojmenné světoznámé hře. Výherní automat Who Wants To Be A Millionaire v Betor CZ je nabitý výhrami, bonusovými funkcemi a hratelností, díky níž budete ze hry odcházet s penězi v kapse.

O hře Who Wants To Be A Millionaire slyšeli i ti, kteří nejsou fanoušky herních pořadů. Tento pořad, který se vysílal na konci 90. let, převzaly různé země po celém světě a dnes má ve světě herních pořadů status legendy. Mezi hraním online automatů a herními pořady existují zjevné paralely, protože cílem je vyhrát peníze. Společnost Big Time Gaming v tom viděla příležitost a voilá, online automat byl na světě.

Uspořádání válců v tomto titulu je zcela neobvyklé. Místo toho, aby měl každý válec určitý počet řad, se počet válců v každé řadě s každým roztočením mění. To je součástí struktury Megaways, která poskytuje 117 649 způsobů výhry, což je nereálné číslo. Ve spodní části výherní tabulky najdete také další řadu, která se skládá ze 4 válců a která přidává ještě více způsobů výhry.

Základní funkce této hry vypadají na papíře docela dobře. Míra RTP 96,24 % je velmi konkurenceschopná, maximální výhra činí 500 000 mincí a hra je oblíbená i na mobilních platformách. Hráči si možná trochu povzdechnou, když zjistí, že maximální sázka je 10 £, což není vůbec mnoho, ale hráči žijící s omezeným rozpočtem určitě uznale pokývnou hlavou nad minimální sázkou 0,20 £. Jedinou otázkou, která vás může napadnout, je, zda je pro vás online automat s vysokou variabilitou ten pravý. Ačkoli Who Wants To Be A Millionaire spadá do této kategorie vysoké variance, zdá se, že výplaty přicházejí rychle a houstnou.

Funkční symboly

Společnost Big Time Gaming to hráčům velmi zjednodušila. Všechny symboly s nízkou výplatou jsou tradiční karetní symboly 9, 10, J, Q, K a A. Vysoce výherními symboly jsou drahokamy v zelené, modré a červené barvě a nejcennější z nich - diamant, který vyplatí 50násobek vaší sázky, pokud se jich na válcích seřadí 6.

Symbolem Wild je barevná duha s nápisem Wild. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní symboly kromě scatteru a přináší výhru. Všimněte si, že symbol Scatter má tvar loga Who Wants to Be a Millionaire (Kdo chce být milionářem), které odemyká bonusové funkce.

Bonusy a jackpoty

Stejně jako u většiny online automatů musíte na válcích nasbírat 3 symboly scatteru, aby se spustilo 8 bezplatných kol. K dispozici je systém padajících válců, což znamená, že výherní symboly zmizí a zbývající symboly spadnou dolů, aby mohly padnout další symboly. Pokud se během bezplatných kol objeví nové symboly, fungují jako násobitel. Ten je neomezený, takže násobitele získáte pokaždé, když padne výhra generovaná padajícími válci.

Nasbírejte více než 3 symboly Scatter, čímž spustíte hru Hot Seat Free Spins Gamble, ve které vstoupíte do režimu účastníka a vyberete si jednu z možností. V podstatě si zahrajete kolo skutečné herní show, abyste získali další roztočení zdarma. Při hraní tohoto kola můžete získat až 50 volných kol a právě zde se skrývají největší výhry. Během této funkce budou platit neomezené násobitele, které se spouštějí stejným způsobem jako během běžných volných kol. Pokud se rozhodnete neodpovídat na otázky, máte také možnost "odejít" a vyzvednout si počet bezplatných kol, která jste získali.

Zahrajte si výherní automat Who Wants To Be A Millionaire v Betor Casino

Výherní automat Who Wants To Be A Millionaire je vysoce interaktivní hra, která hráče pobaví nejen výherními příležitostmi, ale také hazardem. Online hrací automaty si musí udržovat určitou formu inovace a Big Time Gaming odvedla dobrou práci při hledání nových způsobů, jak zaujmout. Odeberte si tuto interaktivitu a stále se jedná o kompetentní titul díky úrovni bezplatných roztočení a účinným násobitelům. Ať tak či onak, hráče bude lákat herní show, na které je automat založen, ale poté, co jsme ho vyzkoušeli, můžeme s jistotou říci, že budete mít větší štěstí při hraní automatu než při sezení na velkém pódiu.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS