Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gates of Olympus

Hrát
Ve slotu Gates of Olympus vytvořila společnost Pragmatic Play hlavní postavu hry, kterou je bůh Zeus. Zeus zvedá ruku a zavádí násobitele, kterými se pak násobí výhry. Automat Gates of Olympus v Betor Casino má 6 válců a 5 řad. Používá celoplošná čísla, což znamená, že pokud se na válcích objeví 8 nebo více symbolů stejného typu, vznikne výhra. Automat Gates of Olympus si můžete zahrát s minimální sázkou 5 Kč a maximální sázkou 1000 Kč.

Jak hrát automat Gates of Olympus?

Tento slot se hraje poměrně snadno. Vše je velmi přehledně rozvrženo, takže není možné udělat chybu. K dispozici je tlačítko Start, které lze stisknout pro ruční roztočení válců, ale k dispozici je také automatická hra, stejně jako rychlá a turbo hra. Pokud vám nějaká výhra unikne, v pravém horním rohu se nachází funkce opakování, takže vše stále přehledně vidíte.

Jaká je maximální výhra na slotu Gates of Olympus?

Maximální výhra na tomto slotu je 5000násobek sázky, což znamená, že pokud vsadíte 50 Kč na sázku, 5000násobná výhra by činila 25 000 Kč. Existuje mnoho příkladů, kdy výhra byla 15000x nebo více, ale automat se vypne při 5000x a vyplatí se!

Jaké jsou funkce slotu Gates of Olympus?

Funkce tohoto výherního automatu jsou následující:

  • Scatter.
  • Scatter je symbol Dia, k odemknutí 15 bezplatných roztočení potřebujete 4 tyto scattery v jednom snímku.

  • Multiplikátor
  • V tomto slotu Zeus stojící vpravo způsobuje déšť násobitelů tím, že těsně před spuštěním válce zvedne ruku. Který násobitel (2x-500x) získáte, je zcela náhodné.

  • Funkce Tumble
  • Funkce Tumble je zaručena následujícím způsobem. Pokaždé, když získáte kombinaci, čtverce prasknou a objeví se nové čtverce, což znamená, že kombinaci můžete zopakovat se symboly, které v předchozí kombinaci nekombinovaly 8 symbolů.

  • Bonusový nákup
  • Bonusový nákup je vždy 100násobkem vsazené částky. Při sázce ve výši 1,00 USD má bonus hodnotu 100 USD.

Roztočení zdarma

Roztočení zdarma se spustí automaticky, když se v jednom snímku objeví 4 symboly Scatter, bez ohledu na to, zda přijdou přímo, nebo proklouznou bubnem. Poté se odehraje 15 volných kol, ve kterých nyní stačí 3 symboly Scatter k prodloužení volných kol o dalších 5 kol. Když získáte násobitel, zůstane vlevo a při dalším kole ho získáte znovu. Všechny násobitele se vždy sčítají, což může vést k velmi vysokým ziskům!

Závěr.

Celkově můžeme říci, že Gates of Olympus je jako virtuální výherní automat velmi dobře zpracovaný. Nejenže v tomto slotu můžete získat násobitele až 500x, ale také 500x, takže každý další zásah se počítá jako 500x plus všechny další násobitele, které Zeus přinese do hry. RTP tohoto slotu je 96,5 %.

X
🚀 PLAY 💎 BONUS